logo Sykehusbygg

Styret i Sykehusbygg HF

Styret i Sykehusbygg HF består av syv medlemmer, hvorav to er valgt av og blant ansatte. På denne sidenr finner du en oversikt over styremedlemmer, oversikt over kommende styremøter, i tillegg til styredokumenter og protokoller.

​​

22. januar

16. februar

4. april

uke 23. juni

23. september

29. november

 

 

 

       

      En mann som smiler til kameraet

      Ivar Eriksen

      Styreleder

      ivar.eriksen@helse-vest.no

      En mann iført blå skjorte

      Lars Magnussen

      Nestleder

      lars.magnussen@helse-midt.no
      En person som smiler for kameraet

      Hilde Rolandsen

      Styremedlem

      hilde.rolandsen@helse-nord.no>
      En mann i dress

      Atle Brynestad

      Styremedlem

      atle.brynestad@helse-sorost.no
      En kvinne med blondt hår

      Hanne Gaaserød

      Styremedlem

      hanne.Gaaserod@helse-sorost.no
      Mette Nagy Stovner

      Mette Nagy Stovner

      Ansattevalgt styrerepresentant

      mette.stovner@sykehusbygg.no
      Bergsvein Byrkjeland

      Bergsvein Byrkjeland

      Ansattevalgt styrerepresentant

      bergsvein.byrkjeland@sykehusbygg.no

      ​​ 


          ​​​

           

          Sist oppdatert 02.02.2024